علیرضا خنجری

متخصص رسانه با گرایش تجارت اجتماعی _ مشاور کسب و کارهایی که در رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت می کنند

علیرضا خنجری

متخصص رسانه با گرایش تجارت اجتماعی _ مشاور کسب و کارهایی که در رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت می کنند

علیرضا خنجری

مشاور کسب و کارهایی که در رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت می کنند

۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

جوش شیرین

تقریبا هر چیزی خونگیش، شیرین تر، با کلاس تر، گرانتر و البته دارای پتانسیل دادن پُز بیشتر است. شاید به همین دلیله که این پست را دارم با این موضوع می نویسم:

« یک دستور العمل محرمانه خانگی برای کشف پودر اطفا حریق در معادن غنی آشپزخانه»

پ نَ: خواستم اطلاعات عمومیتون زیاد بشه، شاید که بتونید ملتی رو که از زیادی دونستن شما دارن آتیش می گیرن خاموش کنید.

علیرضا خنجری
۲۳ خرداد ۹۴ ، ۰۰:۰۱ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر

نمک

هر کسی قدرت خرید یک گرم خالص آن را ندارد، زیرا از طلا گران است و سختی آن نیز بیشتر از الماس است. شاید به همین دلیل است که تقریبا نزدیک به 100 گرم از آن به شکل عادلانه میان افراد جامعه توزیع شده است. اما در این میان اگر کسی دندان طمع را تیز کرده و بخواهد بیش از صد گرم آن را داشته باشد، بر طبق قوانین، مجازات سختی انتظارش را خواهد کشید و حتی ممکن است جانش گرفته شود. با این وجود نیروی انتظامی نه تنها هیچ وظیفه ای برای پیشگیری از سو مصرف آن ندارد بلکه مانع فروش و توزیع آن نیز نمی شود. به عبارت بهتر آنقدر این ماده در جامعه فراگیر شده که از کودک تا پیر را گریبانگیر خود کرده و گریزی از  مصرف آن نیست.

اما سوال اساسی اینجاست، این ماده از چه زمانی، چگونه و به دست چه کسانی وارد زندگی ما شده است؟ چگونه کشت می شود؟ و  مراکز توزیع آن کجاست؟

علیرضا خنجری
۲۲ خرداد ۹۴ ، ۱۱:۵۹ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر


موضوع ارتباط  موثر با مشتری همواره از مطالبی است که در بازاریابی به آن توجه ویژه ای می شود از این رو قصد دارم برای آشنایی بیشتر شما با این مقوله طی پست های مختلف به صورت علمی به این مباحث بپردازم. 

ایجاد برند در هر کسب وکاری نیازمند دو بال است اول ارتباطات یکپارچه بازاریابی، دوم عملکرد محصول. در این میان مبحث ارتباطات بازاریابی و یا به عبارت بهتر ارتباطات یکپارچه بازاریابی قرار دارد که یکی از بال های اصلی در برقراری ارتباط با مشتری است. انتخاب ترکیب مناسب از ابزارهای ارتباطات بازاریابی منجر به ایجاد برند در بازار می شود. 

صنعت تبلیغات که یکی از ابزارهای ارتباط با بازار است، از جمله صنایع خلاق، جذاب و پول ساز در دنیاست و در عین حال یکی از پر چالش ترین صنایع محسوب می شود. آژانس های تبلیغاتی به عنوان مهمترین بنگاه های فعال در این صنعت یکی از پر در آمدترین کسب و کار ها به حساب می آیند.

علیرضا خنجری
۰۳ خرداد ۹۴ ، ۱۲:۵۴ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر

مهران دوستی

یازده سال پیش درست در همین تاریخ، با مهران دوستی آشنا شدم و کامم با بیانش شیرین شد و حالا پس از یک دهه آشنایی، درست در همین تاریخ مهران دوستی خاطرم را تلخ کرد...

روحش شاد

امضا علیرضا

علیرضا خنجری
۰۲ خرداد ۹۴ ، ۱۵:۴۵ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر